Informuję, że w dniach 16-22 lutego br. na terenie Leśnictw: Piątkowa, Żohatyn, Borownica będą przebywać żołnierze Wojska Polskiego.
Należy pamiętać o tym, że:
Uczestnik polowania, który zamierza opuścić polowanie przed jego zakończeniem, może to zrobić w przerwie między pędzeniami i po powiadomieniu prowadzącego polowanie